ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

monika marceli

 

 

GODZINY OTWARCIA WINNICY I SKLEPU OD 01.04-18.11:

(pon-sob): 10-18

(niedziela): 10-13

Matki Boskiej Zielnej 2019

(czw): 10-18

ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ CODZIENNIE O KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE (OSTATNIE WEJŚCIE O 17:00, W NIEDZIELĘ O 12:00)- ZBIÓRKA POD SALĄ DEGUSTACYJNĄ.

POZA SEZONEM PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

 

 

Winnica to całe nasze życie. Opiekujemy się nią z pełnym zaangażowaniem czerpiąc z tego nieopisaną radość i satysfakcję. Dzięki temu, że Winnica Sandomierska to małe, rodzinne przedsięwzięcie, możemy całkowicie oddać się naszej pasji i pielęgnować każdą roślinę z osobna, kontrolować jakość rosnących na niej owoców i robić wszystko, by powstające z nich wina miały w sobie serce, które wkładamy w proces produkcji.

Historia winnicy sięga 1937 roku, kiedy to 3 ha plantację winorośli prowadził nasz pradziadek Marceli Borkowski, jeden z pionierów winoogrodnictwa w regionie. Mimo tego, że tamte nasadzenia nie przetrwały próby czasu, kontynuujemy rodzinne tradycje i od 2004 roku systematycznie testujemy odmiany i dosadzamy nowe krzewy. Obecnie winnica zajmuje areał ok 1,5 ha - więcej na jej temat dowiecie się Państwo z zakładki Winnica powyżej.

Obejrzyj odcinek programu "Maja w Ogrodzie" który nakręcony został w naszej winnicy! >KLIKNIJ<

Obejrzyj odcinek cyklu "Poza Miastem Poza Schematami" z naszym udziałem! >KLIKNIJ<

Obejrzyj relacje z winobrania w naszej winnicy w "Pytanie na Śniadanie"! >KLIKNIJ cz.1<

Obejrzyj relacje z winobrania w naszej winnicy w "Pytanie na Śniadanie"! >KLIKNIJ cz.2<

historyczneNasi goście oprócz zwiedzania i degustowania win Winnicy Sandomierskiej od 2011 roku mają możliwość skorzystania z małej bazy noclegowej- 3 apartamentów dla maksymalnie 10 osób. Jest to pierwsza oferta agroturystyczna ściśle związana z turystyką winiarską (enoturystyką) w województwie świętokrzyskim. Na piętrze budynku z 1918 roku został przeprowadzony kompletny remont tak, by wnętrza pokoi gościnnych były proste, czyste i komfortowe. Każdy apartament (ok. 30 m2) ma swoją kuchnię i łazienkę, pełne wyposażenie z TV i dostępem do WiFi. Więcej na temat pokoi, cennik i podgląd rezerwacji w zakładce Noclegi.

Oprócz winnicy i winiarni w gospodarstwie uprawiamy również inne owoce, warzywa oraz prowadzimy działalność przetwórczą. Jesteśmy prawdziwym gospodarstwem agroturystycznym, w którym prowadzone są codzienne prace polowe i szeroko rozumiana działalność ogrodnicza. Oprócz atrakcji winiarskich, odwiedzając nas będziecie Państwo mieli możliwość skorzystania z naszego zarybionego stawu, miejsca do grillowania i spotkań przy ognisku, penetrowania 16 ha upraw i łąk oraz oczywiście odwiedzenia leżącego 10 min  drogi od nas Sandomierza.

Przed przyjazdem zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami dojazdu - prosimy nie kierować się znakami kierunkowymi na "Góry Wysokie" - nadłożycie Państwo niepotrzebnie kilka kilometrów.

 

Zapraszamy!

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska