ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

W sprawie ustaleń dotyczących rezerwacji, win oraz wskazówek dojazdu, prosimy o kontakt mailowy marceli@winnicasandomierska.pl lub telefoniczny z Marcelim - 782 679 034.

Nasza winnica rośnie na południowym stoku doliny rzeczki Opatówki, w jej najwęższym i najwyższym miejscu. Ulokowanie takie chroni ją od chłodnych i porywistych wiatrów, a ciepłe lessowe osuwiska i stoki szybko nagrzewają się w dzień i długo oddają ciepło w nocy.

Dzięki temu winorośl ma idealne warunki termiczne do prawidłowego i obfitego owocowania. Winnica rośnie na żyznej, przepuszczalnej i lekko zasadowej glebie lessowej, która pozwala korzeniom roślin docierać do ukrytych głęboko źródeł wody podpowierzchniowej.

Winnica ma obecnie 1 ha i jest systematycznie powiększana.

panorama z winnicy

Bezpośrednio przy winnicy znajduje się baza noclegowa oraz inne budynki gospodarcze- w tym rodzinna przetwórnia owoców i warzyw należąca do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie" - części Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (ESRDK), które prowadzi działania mające na celu rozwój turystyki kulinarnej poprzez wspieranie lokalnej produkcji żywności naturalnej, bezpiecznej i smacznej. O przetwórni możecie Państwo przeczytać TUTAJ.

Nie wiesz jak do nas trafić? Przeczytaj wskazówki dojazdu TUTAJ.

WINNICA

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska