ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

DSC 0225

Region sandomierszczyzny słynie z żyznej lessowej gleby, która w dużym stopniu kształtuje nasz krajobraz. Pagórki poprzecinane wąwozami, odkryte formy piaskowca czy często znajdowane na tym terenie skamieliny - to wszystko możesz zobaczyć w bezpośrednim sąsiedztwie winnicy.

Jeśli tylko lubicie Państwo piesze lub rowerowe przejażdżki na pewno na swojej drodze natraficie na wiele przyrodniczo i krajobrazowo ciekawych miejsc. Dla amatorów questów - przez nasze gospodarstwo przebiega jedna z tras questingowych "Śladami Benedyktynek" do pobrania TUTAJ.

Na terenie ogrodu znajduje się wzbudzający niemałą ciekawość gości pomnik. Został zbudowany na cześć naszego dziadka - Seweryna Małkiewicza, któremu udało się przeżyć obóz w Sachsenhausen i który żył i gospodarzył na tym terenie. Po dziś dzień mieszkańcy tego regionu określają swoją tożsamość poprzez więzy krwi, doskonałą znajomość swoich korzeni i snucie opowieści o dokonaniach swoich przodków. Jeśli będziecie Państwo ciekawi historii naszej rodziny zapraszamy do lektury książki "Młynarz" Seweryna Małkiewicza.

OKOLICA

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska