ZNAJDZIESZ NAS NA:

 

GALERIA

kapusta kiszona

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się rodzinny zakład przetwórczy "Megawita" należący do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie". Jest częścią Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (ESRDK), które prowadzi działania mające na celu rozwój turystyki kulinarnej poprzez wspieranie lokalnej produkcji żywności naturalnej, bezpiecznej i smacznej.

 

 

Historia naszego gospodarstwa od zawsze ściśle związana była z działalnością ogrodniczą i przetwórczą.

Obecnie "Megawita" zajmuje się przetwarzaniem i konfekcjonowaniem warzyw. Filar produkcji stanowią kiszonki oferowane klientom w różnorodnej gamie opakowań.

megawita panorama dziedzictwo

Odwiedzając nas macie więc Państwo okazję spróbować i zakupić nie tylko wina, miody i przetwory, lecz również produkowane tradycyjnymi metodami ogórki i kapustę kiszoną.

Charakter prowadzonej przez nas działalności odbiega od sielskiego wyobrażenia o polskiej wsi. Jesteśmy prężnie działającym gospodarstwem, w którym przez cały rok praca wre. Nasze gospodarstwo pełni nie tylko rolę wytwórczą lecz również dystrybucyjną- kilka razy dziennie w Polskę wyjeżdża transport produktów.

Zainteresowani goście mają możliwość zwiedzenia zakładu i zdegustowania jego produktów.

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska